O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w badaniach genetycznych i medycynie spersonalizowanej.

Jako pierwsi na świecie oferujemy Asystenta Zdrowia i Życia kompletny system poprawiający jakość zdrowia i życia.

Zespół ekspertów

IMAGENE.ME tworzy zespół profesjonalistów z dziedziny biotechnologii, medycyny, genetyki i informatyki. Nasi eksperci łączą aktualną światową wiedzę opartą na rzetelnych danych i faktach z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zaawansowana technologia

Wykorzystujemy technologie Big Data i mechanizmy Sztucznej Inteligencji (AI) w celu opracowywania spersonalizowanych rekomendacji i wskazówek. Poprzez wielkoskalową analizę danych genomicznych, medycznych i behawioralnych odkrywamy nową wiedzę i udoskonalamy wnioskowanie.

Działamy w Polsce

Tu także, w profesjonalnym, nowoczesnym laboratorium Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku wykonujemy kompleksowe badania DNA z wykorzystaniem technologii Next Generation Sequencing (NGS). Wiedzę czerpiemy jednak z całego świata – uczestnicząc w renomowanych konferencjach, zapoznając się z najbardziej aktualnymi publikacjami, współpracując z autorytetami i profesjonalistami z dziedziny genetyki.

LIDER IMAGENE.ME

Naszym liderem i założycielem IMAGENE.ME jest dr hab. Mirosław Kwaśniewski – uznany ekspert w dziedzinie genomiki i analizy danych biomedycznych.

Genetyk, biolog molekularny, bioinformatyk, kierownik Centrum Bioinformatyki i Analizy Danych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Założyciel IMAGENE.ME.

Koordynator prac grup badawczych w projektach z zakresu Medycyny Spersonalizowanej i genomiki wielkoskalowej, skupionych głównie wokół problemów chorób cywilizacyjnych, w szczególności nowotworów, cukrzycy typu II i chorób układu krążenia. W ramach tych projektów współpracuje z przodującymi ośrodkami naukowymi w Polsce i na świecie.

W swojej pracy wykorzystuje najnowsze metody analityczne z zakresu genomiki i biologii systemowej. Pełni rolę doradcy organizacji międzynarodowych i firm biotechnologicznych w dziedzinie nowych technologii genomiki i analizy danych biomedycznych. Laureat nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia naukowe.

Zespół – osoby
Path 144718
Path 144719

To ponad 30 profesjonalistów z dziedziny biotechnologii, medycyny, genetyki i informatyki.
38 doświadczonych specjalistów w zakresie biotechnologii, genetyki, medycyny, bioinformatyki, inżynierii oprogramowania, bezpieczeństwa danych, analityki biznesowej, sztucznej inteligencji, analizy danych, UX/UI i psychologii.

biotechnologia
dr Karolina Chwiałkowska
Biotechnolog, specjalista z dziedziny epigenetyki i genomiki. Realizuje prace badawcze dotyczące epigenetyki nowotworów oraz chorób metabolicznych. Wykonawca oraz kierownik szeregu projektów badawczych.

medycyna spersonalizowana
dr Paweł Gajdanowicz
Autor prac naukowych z obszarów immunologii, alergologii, onkologii biologii molekularnej i medycyny spersonalizowanej. Zaangażowany w realizację licznych projektów naukowych i badawczo-rozwojowych.

bioinformatyk
dr Urszula Korotko
Specjalista z zakresu wieloskalowej analizy danych genomicznych. Zajmowała się zagadnieniami związanymi z epigenetyką, immunoonkologią i analizą danych pochodzących z sekwencjonowania nowej generacji.

dołącz do nas
Podoba Ci się, co robimy i chciałbyś z nami pracować?

Sprawdź aktualne oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu. Jeśli jesteś ambitny, chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie technologicznej, znasz dobrze język angielski, cenisz pracę indywidualną i zespołową oraz masz określone wymagane umiejętności, to czekamy właśnie na Ciebie.

partnerzy

Z kim współpracujemy?

Działamy w Polsce – nasze biuro znajduje się w Tychach. Sekwencjonowanie eksomu metodą NGS (Next Generation Sequencing) wykonujemy w laboratorium Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Więcej o partnerach